fbpx

ЕКО БУДИНКИ З ДЕРЕВА

КОЛЕО - БУДІВНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ

Власна заготівля добірного Карпатського лісу
Контроль якості на всіх етапах будівництва
Приємні, конкурентні ціни

Дерев'яні будинки

Компанія “КОЛЕО” займається будівництвом дерев’яних будинків в Закарпатській області та Україні. Такі будинки екологічні, з чудовою теплоізоляцією, зводяться за короткий термін. До зведення маленької лазні або елітного особняка ми підходимо однаково ретельно, роблячи все, щоб ваші мрії втілились у реальність а реальність перевершила очікування.

Наш основний принцип – індивідуальний підхід до кожного клієнта!

 

ВИРОБНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ "КОЛЕО"

Технології будівництва дерев’яних будинків

01.

Дикий зруб - будинки із колоди ручної рубки

«Дикий» зруб є найстародавнішим способом будівництва дерев’яного будинку. Однак він настільки самодостатній і бездоганний, що актуальний і сьогодні.

02.

Дерев'яні будинки із циліндричної колоди

Екологічна чистота матеріалу, легкість та надійність конструкції при коротких термінах зведення – переваги, притаманні традиційній технології будівництва дерев’яних будинків з циліндричної колоди

03.

Будинки із профільованого бруса

Оброблена колода, яка отримала прямокутний січення і широкий поздовжній паз. Ідеальний вибір для будинку всесезонного проживання

04.

КАРКАСНІ МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

Модульний тип конструкції дозволяє перевозити готовий будинок без особливих зусиль в будь-яке місце.

05.

a-frame house

Будинок естета-мінімаліста для сучасного комфортного життя. Також такі будинки ідеально підходять для гостьових будинків та баз відпочинку.

06.

Дерев'яні будинки із клеєного бруса

Має ряд переваг за міцністю, щільністю прилягання вінців та теплоізоляційними властивостями, але менш екологічний у порівнянні з цілісним профільованим брусом для дерев’яних будинків

image_шале_готелі_будівництво_деревяні будинки_КОЛЕО
«Наші дерев'яні будинки в стилі шале будуються з використанням тільки найкращих матеріалів, які гарантують міцність і довговічність конструкції. Ми пропонуємо різні варіанти планування, щоб ви змогли знайти будинок, який відповідає вашим потребам та бюджету.»
Андрій
менеджер
image_шале_отелі_будівництво_деревяні будинки_КОЛЕО
photo_High-tech design_Колео
«Стиль Хай Тек приваблює мінімалізмом, строгою геометрією, прагненням до високих технологій. Поки що він не надто поширений для домобудівництва в Україні . Тому вибір такого стилю для заміського дерев'яного еко житла – можливість отримати те, чого ні в кого немає.»
Вікторія
менеджер
High tech Колео
барнхаус
«Зовнішня естетика архітектури Барн - лаконічний і просторий дизайн, відсутність декоративних пластичних елементів фасаду. Загалом це дім амбар, під дахом якого житлові приміщення...»
Діана
маркетолог
барн

ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ З ДЕРЕВА

Типові та індивідуальні проекти будівництва релігійних споруд

Основні плюси та позитивні моменти будинку з дерева

Наші діди, прадіди та їхні предки споконвіку будували будинки з дерева

Довговічність

Найстаріший дерев'яний будинок, що зберігся по сьогоднішній день, збудували в XI столітті. Будівля знаходиться на острові Стрейм , Данія.

Чудова атмосфера та мікроклімат

Дерев’яний будинок здатний самостійно контролювати і тримати в межах норми вологість та свіжість повітря.

Відмінна теплоізоляція та оптимальний режим вологості

Дерев’яна стіна товщиною 15 см по теплопровідності співвідноситься з цегляною стіною товщиною 64 см.

Естетичний вигляд

Атмосфера всередині - це тепло та затишок, якого так не вистачає в похмуру погоду. А в сонячний день ви відчуєте справжнє злиття із природою, снідаючи на терасі.

Екологічно чистий матеріал

Дерево по суті унікальний, природний, дихаючий матеріал, вирощений самою Флорою.

Дерев'яні будівлі не потребують внутрішнього оздоблення

Структура натурального дерева радує око і позитивно впливає на організм.

0
Збудовано м.кв
0
Спроектовано м.кв
0 +
Задоволених клієнтів

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ З ДЕРЕВА З "КОЛЕО"

picture_проектні роботи_будівництво дерев’яних будинків_Колео

Проектні роботи

Чим більше уваги Ви приділите підготовці проекту, тим краще виявиться кінцевий результат. Архітектор допоможе визначитися з типом будинку із дерева, його розташуванням і компонуванням. На основі проекту розробляється кошторис – точний розрахунок вартості матеріалів і робіт з будівництва дерев’яного будинку, що допомагає уникнути непередбачуваних надлишкових витрат та проблем при будівництві.

picture_виробництво дерев’яних будинків_КОЛЕО

Виробництво

Процес виробництва складається з багатьох етапів від заготівлі та сортування деревини до обробки колоди у виробничому цеху з якої виготовляються всі необхідні деталі для будівництва дерев’яного будинка.

image_фундаментні роботи_дерев’янібудинки_Колео

Фундаментні роботи

Будівництво фундаментів – це один із найважливіший етапів будівельних робіт при будівництві будинку із дерева. Фундамент повинен чітко відповідати фізичним, хімічним та геометричним показникам закладених у проекті, тому при зведенні фундаментів помилки не допускаються. Цей перелік робіт повинні виконувати досвідченні спеціалісти з стороннім технічним наглядом за дотриманням всіх технологічних процесів, тоді ваш будинок буде радувати затишком не одне покоління.

picture_зведення стін будинку_дерев’янібудинки_Колео

Зведення стін будинку

Щоб експертно та чітко координувати процесами будівництва, слідкувати за механікою збирання стін дерев’яного будинку та якістю виконання робіт на будівельній площадці працює виконроб. Фахівець із вищою професійною освітою, з багатим досвідом різної складності будівельних робіт, відповідальний за результат.

image_монтаж даху_дерев’янібудинки_Колео

Монтаж даху

Після того, як фундамент та стіни зведено, приступаємо до останнього не менш важливого етапу в будівництві будинку з дерева – монтаж даху. Саме дах є тією частиною будинку, на яку найбільше впливають кліматичні фактори. Ще на етапі проектування інженери розраховують конструктивні рішення які витримають навантаження на систему захисту, якою є дах. Тоді при монтажі стропильної системи не буде помилок. Від якості виконання всіх робіт, залежить безпека будинку та комфорт мешканців.

picture_монтаж інженерних мереж_дерев’янібудинки_Колео

Монтаж Інженерних мереж

Влаштування основних  інженерних комунікацій (електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення) дерев’яного будинку, які забезпечують комфортні умови проживання, краще всього запланувати на етапі проектних робіт.

picture_оздоблення_дерев’янібудинки_Колео

Оздоблення

Одне з важливіших завдань обробки дерев’яних будинків – зберегти екологічні властивості деревини, передати первозданну красу та цілющі властивості природного матеріалу, виділити та підкреслити натуральні лінії.

Будівництво будинків із дерева для нас - це набагато більше, ніж просто фундамент, стіни і дах. Ми цінуємо Вашу довіру і підходимо до вирішення ваших завдань експертно, комплексно, з відповідальністю за результат.
Архітектура - це відображення культури, розвитку, поглядів та можливостей. Мені здається важливіше говорити не про досконалість архітектури, а про її доречність, при цьому дуже важливо вміти знаходити естетику навіть там, де можливості обмежені.
photo1663586271
Ольга
Архітектор
У моїй будівельній колекції – 23 будинка із дерева. І всі вони є різними. Усі побудовані під ключ. Більшість із нуля. Деякі доводилось самому проектувати. Завжди говорю своїм друзям – «Мої поради нічого Вам не коштуватимуть, але дозволять заощадити великі гроші».
roofing client 3
Сергій
Виконроб

Потрібна безкоштовна консультація?

Зробіть перший крок на шляху до власного будинку!

Екскурсія на об'єкт, що будується

Що ж, будемо раді побачитись і розповісти про створення мрії нашого замовника “БУДІВНИЦТВО ВЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ З БРУСУ”

 

Хочете побачити все на власні очі? Ми можемо провести вам екскурсію по наших проектах, що будуються. Ви побачите наскільки добре налагоджений у нас процес будівництва та зможете поставити питання прямо на місці.

Замовити розрахунок вартості будівництва


    image_початок-будівництва_Колео

    з чого почати будівництво?

    Будівництво власного дерев'яного будинку - тяжке та коштовний захід. Про начальні етапи будівництва, формування плану та отримання дозвільної документації читайте у нашій публікації.

    як-вибрати-земельну-ділянку-для-будівництва-котеджу

    як вибрати ділянку для будівництва?

    З чого почати вибір земельної ділянки для будівництва власного будинку з дерева, та на що слід звернути увагу розповімо Вам у нашому дописі.

    image_помилки-при-будівництві-будинку-з-дерева_Колео

    помилки при будівництві

    Про нехтуванням особливостями грунту, невірний розрахунок фундаменту, некваліфіковану будівельну бригаду та інші недоліки у еко будівництві читайте у нашій статті.

    БУДІВНИЦТВО ЛАЗНІ З ДЕРЕВА

    Дізнайтесь більше про етапність та нюанси будівництва дерев’яної бані

    НАШІ ПАРТНЕРИ

    Експорт домокомплектів - еко будівництво

    Маєте на меті імпортувати комплекти дерев’яних  будинків? 

    Надаємо комплексні послуги.

    Ваші питання – наші відповіді
    "про будівництво дерев'яних будинків"

    • Паспорт та ідентифікаційний код власника земельної ділянки, яка виділяється під забудову. У випадку кількох співвласників документи надає кожен з них.
    • Документи на право власності земельною ділянкою
    • Документи про право власності на будинок (при реконструкції будинку або прибудові до нього);
    • Викопіювання з генерального плану території, якщо площа будинку не перевищує 500 м2. В іншому випадку отримують містобудівельні умови або обмеження.
    • Ескіз намірів на забудову або будівельний паспорт. Якщо площа забудови понад 500 м2, то надається архітектурний проєкт з документами з авторського права.
    • Будівельний паспорт.
    • Повідомлення про початок робіт з будівництва, зареєстроване у місцевій будівельно-архітектурній інспекції.

    Документ видає Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ). Дозвіл на здійснення будівництва отримується обов’язково перед початком робіт.

    Видача будівельного паспорта передбачається за наявності такого переліку документів:

    • заява замовника;
    • засвідчена копія документу на право власності або користування земельною ділянкою;
    • ескізні наміри забудови;
    • проєкт (за наявності);
    • засвідчена нотаріально згода співвласників земельної ділянки чи житлового будинку на забудову.

    Повідомлення про початок виконання будівельних робіт подається до відповідного органу (ДАБК) після одержання будівельного паспорта не пізніше, ніж за 1 день до їх початку. Саме воно дає право розпочати будівельні роботи.


    Повідомлення можна подати через ЦНАП або в електронному вигляді через відповідну систему, попередньо уточнивши його актуальну форму. Термін дії дозволу на будівництво продовжується до його завершення.

    Дерев’яний будинок, зібраний за правильною технологією, прослужить 100 і більше років. Приклади цього – закарпатські дерев’яні храми, багатьом з яких по 300-400 років.

    Дерев’яний будинок можна побудувати значно швидше за кам’яний, за рахунок того, що мокрі процеси зведені до мінімуму, середній термін будівництва звичайного дерев’яного будинку площею 150-200 м2 займає 5-7 місяців під ключ.

    Так, якщо у вас вже є фундамент або ви хочете звести його самотужки, то ми не заперечуємо.

    Так, компанія “КОЛЕО” надає гарантію на збудовані будинки та лазні.

    Найкраще це робити заздалегідь, наприклад, влітку чи восени, щоб при заготівлі лісу взимку ми вже готували його з розрахунком на ваш зруб.

    Сучасні технології дозволяють робити будь-яке планування в дерев’яному будинку.

    З проекту. Проектування – це один найважливіших етапів будівництва. Ескізний проект – це повне бачення архітектурно-проектувального рішення того, що має вийти у процесі будівництва. Більше того, на етапі проектування ви можете заощадити до 30% коштів під час будівництва. Цю роботу мають виконувати професіонали.

    Будівництво дерев’яної частини будинку не залежить від погодних умов. Єдине, що потрібно враховувати в теплу пору року – це покриття бруса антисептиком, що перешкоджає утворенню синяви. У зимовий час цього робити не потрібно.

    Для укладання Договору спеціаліст виїжджає за місцем проживання Замовника, інше обумовлене місце або його дачну ділянку. Іноді Замовник приїжджає для укладання Договору в Ужгород та на місці укладає Договір із компанією “КОЛЕО”.

    Усадка дерев’яних стін зрубу залежить від ширини колоди та способу її виготовлення та становить 4-6%. Залежно від початкової вологості колод, вона коливається в межах 1/20-1/30 висоти стіни.

    Необхідний тип фундаменту визначають особливості ґрунту або будівельного майданчика та величина будівлі. При будівництві дерев’яного будинку можна використовувати всі типи фундаментів.

    Так. Якщо Ви маєте можливість самостійно здійснити доставку – ми не проти! Будь ласка, приїжджайте та забирайте комплект дерев’яного будинку з нашого виробництва.

    Найкомфортнішими за санітарно-гігієнічними вимогами та співвідношенням ціна/якість є стіни з хвойних порід дерев. Хвойні породи підходять більше, ніж листяні, тому що мають більш правильну форму стовбура і менше схильні до загнивання.

    Сказати однозначно з чого краще будувати будинок з колоди чи бруса дуже складно. І той і інший стіновий матеріал вироблятиметься на високотехнологічному обладнанні. При виробництві для того й іншого виду матеріалу використовуємо однакову сировину – карпатський ліс. Тому, на наш погляд, цей вибір залежить від побажань замовника, який зовнішній вигляд будинку подобається більше: з оциліндрованої колоди або з профільованого бруса.

    Так. Більше того, зима найбільш вдалий час для будівництва дерев’яного будинку.

    Будемо чесні : для дерев’яного будинку вогонь — це ворог №1, які б просочення ви не використовували. Чудес не буває, і якщо ви недбало поводитеся з вогнем у дерев’яному будинку, до добра це не доведе. Втім, це все стосується і звичайного кам’яного будинку.

    Для проведення робіт з будівництва дерев’яного будинку на ділянці потрібна наявність електроенергії 220В, місце для проживання бригади з 4-х осіб. Має бути під’їзд для великовантажних автомобілів, бажано вирівняна поверхня ділянки.

    Дерево найкращий натуральний ізоляційний матеріал. Необхідно звернути увагу на відповідність даху та підлоги теплоізоляційним нормативам, а також правильно підібрати вікна та двері. Спираючись на наші знання та досвід, ми будуємо енерго-економічні, теплі будинки.

    Можна, але радимо зважити всі плюси та мінуси при прийнятті цього рішення.

    Так можна купити лише комплект будинку. Ми відправляємо нашу продукцію по всій Україні, а також на експорт.

    Так. Ми завжди шукаємо найбільш підходяще проектне рішення для клієнта. Надішліть нам план Вашого будинку і ми порахуємо орієнтовну вартість будинку. Ви можете замовити проектну документацію. У разі розміщення замовлення на виготовлення будинку, її вартість буде зарахована до загальної вартості будинку. 

    Так можливо. Наш архітектор з урахуванням Ваших уподобань і побажань спроектує будинок під існуючий фундамент або внесе необхідні зміни до проекту, що Вам сподобався. Ми запропонуємо різні варіанти виконання будинку. Один із них напевно Вас повністю влаштує.

    Дерев’яний будинок – це більш розумна альтернатива малесенькій міській квартирці, місця в якій недостатньо ні для чого.. На фоні мальовничого природнього пейзажу, будова з дерева виглядає гармонійно. «Дихаюча» натуральна деревина – сприятливо впливає на здоров’я. Тому будівництво власного дерев’яного будинку з якісного карпатського лісу є чудовим та екологічно безпечним рішенням для людини.

    Жоден матеріал у світі не зрівняється з деревом у частині комфортності життя, променевої теплоти як всього будинку, так і стін на дотик, екологічності матеріалу!